مدیرعامل شرکت فولاد ریل توس: اعزام واگن های باری با شیر ترمز باز ایمنی قطارها را افزایش داده است

مدیرعامل شرکت فولاد ریل توس: اعزام واگن های باری با شیر ترمز باز ایمنی قطارها را افزایش داده است

مدیرعامل شرکت فولاد ریل توس گفت: عدم اعزام واگن های باری با شیر ترمز بسته برای افزایش ایمنی حرکت قطارها است و موجب می شود مسافرین، واگن ها و محمولات به سلامت به مقصد برسند.

غلامرضا میلانلو مدیرعامل شرکت فولاد ریل توس، در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری ریل نیوز، نشست مدیرعامل راه آهن با شرکت های مالک واگن باری را مثبت ارزیابی کرد و گفت: این جلسات موجب هم اندیشی و تبادل نظر می شود و موضوع مهم بعد از آن، پیگیری دستورات جلسه است و افرادی که بدین منظور انتخاب می شوند باید ملزم بشوند تا دستورات، منتج به نتیجه شود و بی ثمر نباشد.

وی درباره عدم اعزام واگن های باری با شیر ترمز بسته نیز گفت: این تصمیم، اتفاق خوبی است و در جهت افزایش ایمنی حرکت قطارها است و معتقدیم باید به هرشکل و هزینه ای، ایمنی قطارها را بالا ببریم چون موجب می شود مسافرین، واگن ها و محمولات به سلامت به مقصد برسند.

آقای مهندس میلانلو خاطرنشان کرد: هر چند چالش  هایی در این راه نیز وجود دارد زیرا چندین سال بود که این قوانین رعایت نمی شد و اکنون که آقای مهندس صالحی مدیرعامل راه آهن این موضوع را پیگیری می کنند به نتیجه خواهد رسید و امیدوارم تمام شرکت ها برای رسیدن به این هدف کمک کنند.

 

لینک خبر : 

https://railnews.ir/15742

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *